Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633223

Eesti keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti keele õpetamine inglise või vene keele baasil täiskasvanutele individuaalselt või väikses rühmas, päevasel või õhtusel ajal, tööpäevadel või nädalavahetusel Tallinna kesklinnas.
Õpetaja võib töötada ka Skype abil, kus õppija ja õpetaja tegelik asukoht rolli ei mängi.
Koolitus peab arendama keeleoskusi ja ette valmistama õppijad
tasemeeksami (A2, B1; B2, C1) sooritamiseks.

Ootused kandidaadile

Erialane MA või MA võrdlustatud haridus: eesti keele õpetaja (soovitav eesti keel võõrkeelena);
hea suhtleja, positiivne, optimistlik ja sõbralik;
korrektne ja kohusetundlik;
kasuks tuleb ka kogemus täiskasvanute õpetamisel.

Lepinguline töö osalise koormusega: 3 kuni 20 tundi nädalas;
kaasaegsed õpikud ja õppevahendid;
kolleegide sõbralik toetus;
väikesed õpperühmad ja motiveeritud õppijad;
arenguvõimalus.

Tööpakkumise number
#633223

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2020

Koolituskeskus Dialoog tegeleb keele õpetamisega juba 30 aastat. Dialoogis õpib Tallinnas, Tartus ja Narvas üle tuhande inimese aastas, omandades inglise, eesti, vene, saksa, soome keeli.. Õppijad ja õpetajad saavad kaasaegsed õppematerjalid.

Vaata rohkem