Värsked tööpakkumised

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja põhikoolis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 439930

Tööpakkumise number

439930

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda õpetajat, kes on avatud meelega, loov ning valmis osalema meeskonnatöös.
Pakume täistööaega, tunde 6.- 9. klassides.
Tööga alustamine 31.10.2016

Nõudmised kandidaadile

- magistrikraad,
- avatus haridusuuendustele,
- soov ennast harida ja oskus ennast analüüsida,
- igapäevane arvutikasutamise oskus,
- positiivsus

Ettevõte pakub

- mentorit esimesel aastal (koolikultuuriga kurssi viija),
- võimalust osaleda kooli sisestel ja välistel üritustel,
- eneseteostamise võimalust,
- õpetaja kutse taotlemist, kui magistrikraad ei ole omandatud haridusvaldkonnas,
- arenevas meeskonnas töötamist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
12. september 2016

Tallinna Kunstigümnaasium asub Põhja-Tallinnas kiiresti arenevas piirkonnas. Kooli põhiväärtused on loovus, avatus ja koostöö. Nende väärtuste kaudu anname õpilastele arengukohase ja hea hariduse.