Eesti keele õpetaja ja õpitee- ja karjääriõpetaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797913

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • õppeprotsessi planeerimine, läbiviimine ja analüüsimine

  • õppijate juhendamine ja toetamine

  • üldõppe arendamine

  • võtame tööle eesti keele õpetaja (täistööaeg) ja õpitee- ja karjääriõpetaja (võib olla ka osaline koormus)

Ootused kandidaadile

  • vastavus õpetaja kvalifikatsioonile

  • väga hea eesti keele oskus

  • kasuks tuleb võõrkeelte oskus

  • iseseisvus, kohusetundlikkus, abi- ja koostöövalmidus ning täpsus

  • arvutioskus kesktasemel (e-posti kasutamine, interneti kasutamine, kontoritarkvara)

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd

  • professionaalset ja toetavat meeskonda

  • 56 päeva põhipuhkust

  • võimalust osaleda projektitegevustes

Lisainfo

Töökohale kandideerijal palume esitada:

  • CV ja digitaalselt allkirjastatud avaldus
  • haridust tõendava dokumendi koopia
  • isikut tõendava dokumendi koopia
  • kandideerija poolt vajalikuks peetavad muud dokumendid

Lisainfo:
Triin Siiber, juhtõpetaja, telefon: +372 5560 6455

Tööpakkumise number
#797913