Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #544789

EELARVESTAJA/HANKEJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusfirma Fidele otsib oma meeskonda inimest, kes oskaks ennetada probleeme, oleks ettenägelik ja tulemustele orienteeritud mõtlemise ja käitumisega, kes ei vaja juhtimist, vaid suudab end ise juhtida, püstitada eesmärke ja lahendada probleeme.

  • Objektide eelarvete ja hinnapakkumiste koostamine
  • Avalike hangete info kogumine
  • Hankedokumentatsiooni kokkupanemine
  • Mahuarvutuste tegemine ja hinnapäringute küsimine, ehituseelarvete koostamine
  • Hinnapakkumiste õigeaegne ja nõuetekohane koostamine ja väljastamine, analüüs

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus eelarvestajana või hankejuhina
  • Hea arvutioskus ning erialaste programmide kasutamise oskus (AutoCAD, MS Office);
  • Väga hea ajaplaneerimise oskus
  • Hea enesejuhtimine ja proaktiivsus
  • Positiivne ellusuhtumine, kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus

Ettevõte pakub

  • Vastutusrikast ja iseseisvat tööd;
  • Toetavat meeskonda;
  • Vajadusel erialast täiendkoolitust;
  • Meeskondlikke ühisüritusi ja spordikompensatsiooni;
  • Paindlikku tööaega

Tööpakkumise number
#544789