Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #583651
Kaugtöö võimalus

Eelarvestaja

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Moodulprojektide eelarvestamine 3D tarkvaras

Ootused kandidaadile

CAD tarkvara kogemus ja kasuks tuleb mõningane ehitusalane kogemus kas hariduse või praktika osas.
Inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Kindel töötasu ja karjäär eksportivas ettevõttes
Tänapäevane töökeskkond Tallinnas
Lahe ja nooruslik kollektiiv

Tööpakkumise number
#583651

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
5. september 2019

Q Prefab toodab puidust moodullahendusi. Ekspordi turgudeks Euroopa, USA ja Aasia.

Vaata rohkem