Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641620
Kaugtöö võimalus

Eelarvestaja

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte kasvamisega otsib Estlander Grupp OÜ enda nooruslikku meeskonda eelarvestajat.

Tööülesanded:
- Mahtude arvestamine ja eelarvete koostamine
- Eelarve vormistamine hinnapakkumiseks
- Päringute võtmised
- Hilisem pakkumiste analüüsimine peale projekti lõppemist
- Põhilised eelarvestamised: hoonete tervikrenoveerimine ja rekonstrueerimine, katusetööd, fassaaditööd, tehnosüsteemid, eramu ehitus, vertikaalplaneering.

Ootused kandidaadile

  • Omad eelnevat töökogemust eelarvestajana või objektijuhina

  • Mõistad hästi ehitusprojekte

  • Tunned üle keskmise Excelit, kasuks tuleb AutoCadi valdamine

  • Oled täpne ja tähelepanelik ning hea keskendumisvõimega

  • Arenemise ja kasvamise võimalust oma isiklikus karjääris koos meiega
  • Pidevat tuge meeskonna poolt
  • Julgelt üle Eesti keskmise töötasu
  • Koolitamisvõimalusi (ootame ka Sinu ettepanekuid koolitamiste soovist)
  • Töökohta Pärnu mnt 105 äsjarenoveeritud uues kontoriruumis
  • Paindlikku tööaega
  • Peale sisseelamist teha soovi korral ka kodukontori päevi
  • Ühiseid üritusi ja väljasõite

Tööpakkumise number
#641620

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2020
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2020

Oleme kiirestiarenev nooruslik ettevõte. Põhiliseks tegevusvaldkonnaks on meil hoonete renoveerimine ja rekonstrueerimine.
Suurema osa meie klientuurist moodustavad korteriühistud, samas ka ärikliendid ja eraisikud.

Vaata rohkem