Värsked tööpakkumised

Eelarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279933

Tööpakkumise number

279933

Töö kirjeldus

Ehitus- ja tehniliste projektdokumentatsiooni alusel hinnakalkulatsioonide koostamine;
Tehniliste alternatiivide ja riskide hindamine;
Tähtaegne ja nõuetekohane hinnapakkumiste koostamine;
Vajadusel objektide külastamine ja suhtlus tellija esindajaga;
Pakkumise dokumentatsiooni komplekteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Varasem töökogemus eelarvestajana;
Head tehnilist taipu;
AutoCad-i kasutamisoskust
Väga heal tasemel eesti keele oskust.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja pingelist tööd arenevas ettevõttes;
Paindlikku tööaja kujundamise võimalus;
Ausat ning turvalist töösuhet;
Vastutusrikast ja iseseisvat tööd;
Nooruslikku, lõbusat ja toetavat kollektiivi;
Kaasaegset töökeskkonda;
Heal tasemel palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. august 2012
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2012
Lisainfo palga kohta:
põhipalk + tulemuspalk

Danville OÜ tegutseb Eesti ehitusturul alates 2004. aastast. Alates 2008.aastast tegutseme aktiivselt lisaks Eestile ka Soome ehitusturul. Danville OÜ põhiliseks tegevusalaks on üldehitus, siseviimistlus, fassaaditööd, ehituse juhtimine ja peatöövõtt. Meie Klientideks on riigiasutused, ettevõtted ja eraisikud nii kodu- kui ka välismaal.

Danville OÜ töötavad suure kogemusega ehituse projektijuhtimise valdkonna professionaalid, kellel on ehituse peatöövõtu ja projekteerimise juhtimise alal pikaajaline kogemus. Pöörame suurt tähelepanu töötajate koolitusele ja nende pädevuse tõstmisele.
Kõrged nõudmised kvaliteedile, Tellija soovidega arvestamine, professionaalne meeskond, tähtaegadest kinnipidamine ning sõlmitud kindlustuslepingud võimaldavad olla meil usaldusväärne partner.

Me lähtume iga kliendi individuaalsetest vajadustest. Meie jaoks on oluline iga klient ning tema rahulolu. Oma praegustele ning tulevastele teenuste tellijatele pakume paindlikku ja kliendisõbralikku teenindust, mida meie senised kliendid on kõrgelt hinnanud.