Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #826105
Osaline kaugtöö võimalus

Eelarvestaja - projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööks saab olema erilahendustele keskendunud mööblitööstuses projektide eelarvestamine ja meie sõbraliku ostu- ja müügijuhi assisteerimine projektijuhtimises.

Ootused kandidaadile

  • Oled järjekindel ja süsteemne

  • Sul on varasem töökogumus projektijuhi või eelarvestajana

  • Oled kokku puutunud tootmisvaldkonnaga. Suureks eeliseks on varasem kokkupuude mööblitööstusega või sisekujunduse valdkonnaga.

  • Valdad eesti keelt

  • On suureks boonuseks, kui tunned mõnd joonestustarkvara.

Ettevõte pakub

  • Töötasu alates 1700 eur/bruto

  • Erialased täiendkoolitused

  • Huvitav töö ambitsioonikate arendusplaanidega ettevõttes

  • Stabiilne töökoht 30. aastase ajalooga ettevõttes

Tööpakkumise number
#826105

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1700 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
28. november 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem