Värsked tööpakkumised

Eelarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 459958

Tööpakkumise number

459958

Töö kirjeldus

materjalide ja tööde eelarvete, hinnapakkumiste ja hinnangute koostamine
materjalide tarnepakkumiste küsimine ja käsitlemine
suhtlemine ning infovahetus tellijate ja allhankijate vahel
tähtaegne ja nõuetekohane pakkumiste koostamine

Nõudmised kandidaadile

täpsus, süsteemsus ja analüütiline mõtlemine
positiivsus, hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
arvuti kasutamise oskus tööks vajalikul tasemel (teksti- ja tabelitöötlus)
kasuks tuleb inglise keele oskus

Ettevõte pakub

huvitavat tööd arenevas ettevõttes
täiendkoolitusi ja vajadusel väljaõpet
professionaalset ja toetavat meeskonda
konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2017
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2017

Telenger OÜ on elektri- ja nõrkvoolusüsteemide paigalduse ja hooldusega tegelev ettevõte. Pakume laias valikus omavahel integreeritud teenuseid, alates hooldus- ja uuendustöödest kuni projektitöödeni. Oleme pidevalt oma tegevust laiendamas ja otsime uusi säravaid inimesi kellele pakume vaheldusrikast tööd, arengu- ja eneseteostuse võimalusi, koolitusi ja abivalmis kolleege.