Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640524

Eelarvestaja-müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda EELARVESTAJA-MÜÜGIINSENERI
Sinu ülesandeks on müügipakkumiste piiride kooskõlastamine kliendiga, ressursside arvestamine ning eelarve ja hinnapakkumiste koostamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:
- Sul on ehitusalane või muu tehniline kõrgharidus
- Sa oskad hästi inglise keelt
- Sa oled nutikas arvutaja
- Sa naudid tööd meeskonnas
Eelnev sarnase töökogemuse olemasolu annab sulle eelise!

Meie pakume Sulle vaheldusrikkaid tööülesandeid pidevalt arenevas ettevõttes. Meie meeskond on pädev, mitmekesime, sportlik ja toetav. Sinu töökohaks on meie Tallinna kontor Mustamäel.

Tööpakkumise number
#640524

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2020
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2020

Seve Ehituse AS on 1995. Aastal loodud puitsõrestik majade tootmise ja paigaldamisega tegelev ettevõte, mis kuulub 100% Eesti kapitalile. Meie põhitegevusalaks on monteeritavate puitelementmajade,
suvilate ja abihoonete arhitektuurne ja insenertehniline projekteerimine, tootmine ning paigaldamine. Lisaks eeltoodule tegeleb Seve Ehituse AS ka ogaplaat fermide projekteerimise ning tootmisega.

Seve Ehituse AS süda, majatehas, asub Harjumaal Lehetu külas, kus valmivad nii Eesti kui eksportturgude klientidele toodetavad majad. Ettevõtte müügikontor, insenertehniline osakond ning juhatus asuvad Tallinnas, Laki põik 2. Seve Ehituse AS-i koduturgudeks on Eesti, Norra, Island ja Fääri saared. Pea 90% meie ettevõtte toodangust läheb ekspordiks Skandinaaviamaadesse, kus meie suurimaks müügiartikliks on eritellimuse järgi toodetud kõrgema keskklassi ja luksusklassi eramud. Skandinaavia turul oleme tuntud kui ettevõte, kes valmistab tooteid nõudlikule, kõrget kvaliteeti ning innovaatilisi insenertehnilisi lahendusi hindavale kliendile. Seve Ehituse AS on välja töötanud uue toote sisenemiseks Fääri saarte turule.
Vastavalt uutele energiamärgistuse reeglitele pakub Seve Ehituse AS oma klientidele Eestis 0, A ja B energia klassifikatsiooniga maju.

Oleme sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte ja meie kollektiivis töötab ka erivajadustega inimesi.
Väärtustame oma töötajaid, pakkudes neile väga head ja kaasaegset töökeskkonda ning enesetäiendamise võimalusi. Töötajad osalevad jätkuvalt erinevatel täienduskoolitustel, eelkõige erialasel täiendõppel. Seve Ehituse AS-is on põhikohaga tööl 75 töötajat.

Vaata rohkem