Värsked tööpakkumised

Eelarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 460105

Tööpakkumise number

460105

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi teedeehituse eelarvestajat.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav teedeehituslik haridus, vähemalt 2 aastane eelnev kogemus eelarvestuses.

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist aastaringset kindlat palka
positiivset ja asjalikku tööõhkkonda
võimalusi otseselt mõjutada oma palka
võimalust töötada kas või suvel rannas. vali ise kus ja kuidas töö paremini tehtud saab.

Asukoht:
Eesti
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või praktika või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. märts 2017
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2017
Brutopalk:
Alates 1500 EUR kuus

InfraRoad OÜ tegeleb teede ja platside ehituse, asfalteerimise, tänavakivide paigalduse, haljastuse hoolduse ja rajamisega.