Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #793258
Veebipõhine värbamine

E-POE KOMPLEKTEERIJA VIIMSIS

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • Sinu ülesandeks on kaupade komplekteerimine rakendusse tulnud tellimuse järgi.

  • Kauba vastuvõtt

  • Kaupade paigutamine riiulitesse

  • Jooksvate inventuuride tegemine.

  • Töö asukohaks on VIIMSI, Kaluri piirkond!

Ootused kandidaadile

  • Iseseisvus, soov teha tööd, kohusetundlikkus!

  • Meeskonna töö oskus!

  • Suhtlustasandil eesti keele oskus!

  • PS! Eelnevat komplekteerija töökogemust ei ole vaja! Õpetame sind koha peal välja!

  • Vanus 18+

Ettevõte pakub

  • Paindlikku graafikut

  • Võimalust teha tööd enamus ajast iseseisvalt

  • Võimalust valida ise oma koormus

  • Sobib väga hästi ka lisatööks või kooli/ülikooli kõrvalt!

  • Mõistliku pikkusega vahetusi, mis ei hõlma endas öösel töötamist!

  • Võimalus areneda vahetusevanemaks!

Tööpakkumise number
#793258