Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642866

E-Poe administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Vastutab e-poe toimivuse, arendamise ja ajakohasuse eest
- Haldab e-poe tellimusi ja vastab klientide kõnedele ning kirjadele
- Sotsiaalmeedia kanalite, Facebook jt. administreerimine ja arendamine
- Uute kaupade sisestamine veebipoodi
- Kaupade kirjelduste ning tõlgete tegemine
- Veebipoe müügihaldus, arvete väljastamine

Ootused kandidaadile

- Vähemalt keskharidus
- Väga head analüüsivõimet ning süsteemsust
- Korrektsust ja kohusetundlikkust
- Head eesti ja inglise keele oskust (kasuks tuleb vene keele oskus)
- Õppimisvõimet

Kasuks tuleb

- Eelnev töökogemus e-kaubanduses
- Adwords, Analytics, Facebook Ads, meiliturundus ja SEO
- MS Office ja Prestashopi tarkvara kasutamise oskus
- huvi tehnika ja tööriistade vastu

Ettevõte pakub

- Mitmekülgset, huvitavat ja vastutusrikast tööd
- Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
- Sõbralikke ning toetavaid kolleege
- Kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#642866

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
4. märts 2020

UAB Gitana on Klaipedas asutatud 1992. aastal professionaalne, usaldusväärne ja kliendile orienteeritud ettevõte, mis pakub laia valikut tööriistu, seadmeid, tarvikuid ning müügijärgset teenindust. Eestis alustasime oma tegevusega kaks aastat tagasi ning täna otsime enda meeskonda töötajat, kes haldaks meie E-poodi.

Vaata rohkem