E-kategooria autojuht \"Eestisse, Baltikumi ja Skandinaaviasse\"

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368070

Tööpakkumise number

368070

Töö kirjeldus

Otsime E-kategooria autojuhte Eestisisesele ja Baltikumi - Skandinaavia liinile (Soome,Rootsi)

Nõudmised kandidaadile

E-kategooria juhiload koos autojuhi ametitunnistusega.
Vajalik Digikaart.
Reaalset juhtimisoskust poolhaagiste veol.
Eesti, vene ja soovitavalt võõrkeelte oskust.
Karskeid eluviise.
Korrektsust, täpsust tööülesannete täitmisel.
Kasuks tuleb ADR-tunnistuse olemasolu.

Ettevõte pakub

Sõbralikku, toetavat kollektiivi.
Stabiilset töökohta ja konkurentsivõimelist töötasu.
Normaalseid töötingimusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2015

Sunwheel OÜ on asutatud 1997 aastal algse nimega Marvic Trans OÜ. Aastal 2012 eraldus juba uue nimega transpordi ettevõte Marvic Gruppi kuulunud kontsernist, mis sai alguse Marvic Trans OÜ-st. Firma põhitegevuseks on ülemaailmne merekonteineri transport, kus teostame põhiliselt maismaa merekonteinerkaupade laiali –ja kokkuvedu Eestis, Lätis ja Leedus.

Samuti pakume klientidele merekonteineri uksest-ukseni teenust leidmaks just klientidele sobiliku viisi ja aja kauba optimaalseks tarnimiseks. Lisaks tegeleb firma tent, -ja platvormhaagiste tava -ja ülegabariidiliste vedudega Eestis. Tulles vastu meie klientide soovidele otsime alati uusi ja paremaid lahendusi meie koostöö edendamise ja usalduse leidmiseks.
Osutame transporditeenust Eestis, Baltikumis ja Skandinaavias