2023-08-23 14:48:55

E-kanali müügi spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

If Kindlustus otsib oma tiimi
E-KANALI MÜÜGISPETSIALISTI
kes haldab igapäevaselt Google Ads-i kontot, analüüsib tulemusi ja optimeerib vastavalt vajadusele kampaaniad, et tagada maksimaalne tulemus.
E-kanali müügi spetsialistina oled Sa osa Baltikumi tiimist ning puutud tihedalt kokku kolleegidega Baltikumist ja Põhjamaadest. Igapäevaselt otsid Sa koostöös andmeanalüütikutega võimalusi jõuda uute klientideni. Samuti saad Sa osaleda müügikampaaniate planeerimisel. Sinu tööpäeva täidab ka personaalsete E-maili pakkumiste loomine E-maili turundus tööriistadega.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult, et Google Ads-i, Google analytics ja E-maili turunduse tööriistad on Sulle tuttavad. Kasuks tuleb varasem kogemus tekstide koostamises ja analüüsis, töötamine erinevate andmemahtudega ning väga hea Exceli tundmine.
Oma töös edukas olemiseks vajad loovat mõtlemist, kuid samas huvitud ka tehnilistest ülesannetest, omad kõrgtasemel eesti keelt, head inglise keele oskust ning sul on vähemalt 1 aastane töökogemus e-kaubanduses või e-kanali müügis. Eelise annab vene keele oskus.
Meiega liitudes toetame Sind sisseelamisprogrammiga. Meil on mitmeid tööandjapoolseid soodustusi ning meeleolukad ühisüritused.
Töö asukoht on Tallinn (Ülemiste City). Tööaeg E-R 8.30-17.00