Värsked tööpakkumised

Dokumentide digitaliseerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240312

Tööpakkumise number

240312

Töö kirjeldus

Eesti Posti infologistika divsjon otsib tublisid hakkajad noori inimesi kolmele töölõigule:

• dokumentide (arvete) eeltöötlus (avamine, sorteerimine)
• skaneerimine
• andmete sisestamine ja kontrollimine

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• kiirus, täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus
• avatus ja abivalmidus probleemide ja küsimuste lahendamiseks
• iseseisvalt töös vajalike dokumentide käsitsemise oskus
• hea rutiini-ja stressitaluvus
• valmisolek töötamiseks õhtuses vahetuses
• arvutioskus vähemalt tavakasutaja tasemel
• väga korrektse eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

• väljakutset pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
• koolitusvõimalusi ja arenguperspektiivi
• kaasaegseid töötingimusi ja tulemustest lähtuvat töötasu
• professionaalseid, meeldivaid ja koostöövalmis kolleege
• väga häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Tööaeg on väga paindlik. Seepärast eriti sobiv töö tudengitele või õpilastele. Soovitav tööaeg 15.00 kuni 22.00, kusjuures kuu esimses pooles on töö intensiivsem. Töötasu sõltub otseselt tehtava töö hulgast.

Kasuks tuleb eelnev kogemus andmesisestajana.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
23. september 2011

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses posti-ja logistikaäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.