Värsked tööpakkumised

Dokumendihalduse praktikant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417599

Tööpakkumise number

417599

Töö kirjeldus

Ametikoha peamisteks ülesanneteks on dokumendihalduse ja asjaajamise korraldamine.  Peamised tegevused:·         ameti üldtelefonile vastamine ja kõnede suunamine, külaliste vastuvõtt·        dokumendiringluse korraldamine, sealhulgas dokumentide nõuetekohane koostamine ja vormistamine, saabunud ja väljaminevate dokumentide registreerimine elektroonilises dokumendihaldussüsteemis (Delta)

Nõudmised kandidaadile

Ootused praktikandile:·         dokumendihalduse ja/või sekretäri eriala 2. kursuse õpilane·         hea arvuti kasutamise oskus·         hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus·         kohusetundlikkus

Pakume võimalust täiendada teoreetilisi teadmisi praktiliste oskuste ja kogemustega, täita huvitavaid ja väljakutseid pakkuvaid tööülesandeid ning saada teadmisi lennundusest.

Lisainfo

Praktika täpsemad ülesanded ja juhendamise lepime kokku väljavalitud praktikandiga. Praktika aeg on vahemikus juuni-juuli 2016.a, misjärel on võimalus sõlmida tähtajaline tööleping 4-ks nädalaks puhkuse asendamise perioodiks.

 Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 30.04.2016 aadressil konkurss[at]ecaa.eeLisainfo personalijuht Marelle Pihlak´ult telefonil 610 3589.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, praktika
Kuulutus aegub:
30. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2016

Lennuamet on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, millel on juhtimisfunktsioon ja mis teostab tsiviillennunduse riiklikku järelevalvet, ning kohaldab riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses, arendab ohutut ja keskkonnasäästlikku lennundust.