Dokumendihaldur
Tööpakkumise number #834295

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

- Informatsiooni liikumise ja dokumendialase teenindamisega seotud ülesannete täitmine
- Administratiivse toetuse tagamine
- Nõupidamiste protokollimine
- Lähetuste ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

- Keskharidus koos erialase ettevalmistuse või varasema töökogemusega dokumendihalduse valdkonnas
- Eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus B2 tasemel
- Väga hea suuline- ja kirjalik eneseväljendusoskus
- Arvuti kasutamise oskus
- Kohusetundlikkus, korrektsus, täpsus
- Valmisolek taustakontrolli läbimiseks ja riigisaladusele juurdepääsuloa taotlemiseks
EELISE ANNAVAD
- Varasem kokkupuude dokumendihaldusprogrammidega
- Avalikus sektoris töötamise kogemus
- Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu
- Läbitud ajateenistus ja varasem töökogemus riigikaitses

Ettevõte pakub

- Võimalust anda oma panus Eesti riigikaitsesse
- Erialaseid täiendkoolitusi ja asutusesiseseid arenguvõimalusi
- Suurepäraseid sportimisvõimalusi
- Põhipuhkust 35 päeva aastas
- Kvartalis ühe vaba päeva lisaks

Tööpakkumise number
#834295

Info

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2023
Dokumendihaldur Dokumendihaldur

Kaitseväe peastaap

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
REFERENT Kaitsepolitseiamet
REFERENT Kaitsepolitseiamet • Tallinn
Tallinn
DOKUMENDIHALDUR Kaitseväe Peastaap
2 päeva jäänud
DOKUMENDIHALDUR Kaitseväe Peastaap • Harjumaa
Paldiski
ADMINISTRAATOR Küberväejuhatus
ADMINISTRAATOR Küberväejuhatus • Eesti
Eesti
VIP 1
JUHIABI Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus
1
3 päeva jäänud
JUHIABI Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus • Tallinn
Tallinn
PEASPETSIALIST Tallinna Kesklinna Valitsus
PEASPETSIALIST Tallinna Kesklinna Valitsus • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki