Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #274280

Dispetšer

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on autotranspordi tõrgeteta töö korraldamine, info vahendamine ja territooriumi läbipääsukorra tagamine ja valve.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus,
- arvuti kasutamise oskus,
- meeskonnatööoskus,
-suhtlemisoskus,
- organiseerimisvõime ja
-positiivne ellusuhtumine.

Ettevõte pakub

- stabiilset töökohta
-kaasaegseid töö- ja olmetingimusi,
- vahetustega tööd s.h umbes 50% ulatuses öist tööd,

Lisainfo

Töökoht asub Tartus.

Tööpakkumise number
#274280
Dispetšer