Värsked tööpakkumised

Dispetšer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191044

Tööpakkumise number

191044

Töö kirjeldus

Dispetšeri vastutab vee ja kanalisatsioonivõrkude avariide kontrolli, efektiivse lokaliseerimise ja likvideerimise korraldamine eest. Töö toimub väljaspool tavatööaega!

  • Kliendikontaktide vastu võtmine ja kvaliteetne teenindamine vastavalt ettevõttes kehtivatele nõuetele
  • Pumplate kaugjälgimine
  • Vee- ja kanalisatsioonivõrkude avariide kontroll ja registreerimine
  • Vee- ja kanalistasioonivõrkude avariide lokaliseerimine ja likvideerimise korraldamine
  • Vee- ja kanalisatsioonivõrkude remondi ja hoolduse planeerimine ja läbiviimise korraldamine

Nõudmised kandidaadile

  • Tehniline haridus, soovitavalt vee- ja kanalisatioonivaldkond
  • Väga hea ea suhtlemisoskus eesti ja vene keeles, kasuks tuleb inglise keele oskus
  • Ehitusvaldkonna teadmised
  • B kategooria juhiload
  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Teenindusvalmidus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • Planeerimis- ja organiseerimisoskused
  • Kõrge pingetaluvus
  • Positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet kohapeal
  • Tööd suures ja rahvusvahelises ettevõttes
  • Töötulemustele vastavat ja konkurentsivõimelist tasu
  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
  • Lisapuhkust 7 päeva, seega põhipuhkust kokku 35 päeva aastas
  • Kaasaegset ja töötajasõbralikku töökeskkonda sh sportimisvõimalused, tervisekontroll jmt

Lisainfo

Sooviavaldus koos CV-ga, kuhu on lisatud 2 soovitaja kontaktid, saata hiljemalt 14.02.2010.
Lisainfo: Andrus Põldre, Võrkude juht, tel 62 62 330

Soovime tähelepanu juhtida, et võtame ühendust ainult nende kandidaatidega, kelle kvalifikatsioon vastab töökuulutuses kirjeldatule!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2010

AS Tallinna Vesi on börsiettevõte ja suurim vee-ettevõte Eestis. Meie 317 töötajat annavad endast iga päev parima, et tagada kvaliteetne joogivee- ja kanalisatsiooniteenus ligi 400 000 Eesti elanikule. Soovime olla juhtiv ettevõte keskkonnahoidlikkuse, klienditeeninduse ja tööprotsesside efektiivsuse osas. Töö meie ettevõttes on vastutusrikas ja sobib pühendunud spetsialistile, kes väärtustab meeskonnatööd, loovust ning kliendikesksust. Ettevõtte tegevuse ja majandustulemuste kohta saab lisainformatsiooni www.tallinnavesi.ee ja Tallinna Börsi kodulehelt www.ee.omxgroup.com