Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #386993

Dispetser

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kas oled töökas, kohusetundlik, aus ja tahad anda endast igas olukorras alati parima?
Kas Sulle meeldib inimestega suhelda, leida igale kliendile just temale sobiv lahendus ja vaheldusrikas töö?
Pakume võimalust töötada kiirelt arenevates ettevõtetes, kus iga päev pakub uusi ja huvitavaid, väiksemaid ja suuremaid väljakutseid.
Teie ülesandeks on klientide kõnede vastuvõtmine ja nende edastamine, arvuti abil, juhtideni.
Töö toimub vahetustega töögraafiku alusel nii päevasel kui ka öisel ajal. Ööpäevas on 2 vahetust ja üks vahetus kestab 12 tundi.

Nõudmised kandidaadile

Keda ootame kandideerima?
Me ei pea kõige tähtsamaks eelteadmisi ja kogemusi vaid suhtumist, talenti ja kiiret mõtlemist. Sobilik kandidaat eristub eelkõige oma ambitsioonika ja arengule suunatud mõttelaadi poolest. Teda iseloomustab kiire probleemide lahendamise oskus ja soov igas olukorras kliendile parima elamuse ning teenuse pakkumine.

Mida nõuame kandidaadilt?

  • Väga hea linna tundmine, mis annab juhtidele võimalikult täpse teadmise kliendi asukohast
  • Oskus ja soov olla meeldiv suhtleja ning teenindaja ja pakkuda alati kliendile parimat teenust
  • Eesti ja Vene keele valdamine suhtlustasandil
  • Kindlasti tuleb kasuks:
o Hea pinge taluvus
o Hea suhtlemisoskus
o Kiire reageerimis- ja otsustamisvõime
o Kohanemis- ja organiseerimisvõime
o Võime tegeleda mitme asjaga samaaegselt
o Soome ja inglise keele oskus
o Rõõmsameelsus, asjatundlikkus ja hea suhtlemisoskus, mis võimaldavad teenida taksojuhtide lugupidamise

Ettevõte pakub

Miks kandideerida meile? Sest pakume:

  • Meeldivat ja abivalmis töökollektiivi
  • Võimalust teha väga vaheldusrikast tööd
  • Paindlikku töögraafikut
  • Töötajasõbralikke töötingimusi

Tööpakkumise number
#386993

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: 400 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. august 2015
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2015

Saksa Takso on kvaliteedimärk taksoteenuse turul ja on nüüdseks tegutsenud kuus aastat. Saksa Takso eesmärk on pakkuda mõistliku hinnaga parimat taksoteenust Tallinas. Ettevõttena väärtustame ennekõike usaldusväärsust, täpsust ja kliendikesksust

Sendi Takso on uus ja kiiresti arenev taksoettevõte Tallinnas, seega on ka väljakutsed suured, kuid see on ühtlasi meie suurim tugevus.
Tänu uudsusele ja soovile pakkuda parimat teenust oleme võimelised kiirelt ja paindlikult reageerima klientidelt saabuvale tagasisidele ning kohanema nende vajadustega.
Sendi Takso eesmärgiks on pakkuda Tallinnas võimalikult soodsat taksoteenust kaotamata sealjuures teenuse kvaliteedis.

Vaata rohkem

You are applying to:
Dispetser