Värsked tööpakkumised

Dispetser

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420338

Tööpakkumise number

420338

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega vajame oma kollektiivi dispetserit.
Töö sisuks on kõnede vastuvõtmine, tellimuste registreerimine ning viimaste edastamine taksojuhtideni.
Vahetustega töö, vahetused 12h nii päevased kui öised. Töö nii raadiojaama kui arvutiga.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame ausust, täpsust ning kohusetundlikkust.
Eelnev töökogemus ei ole primaarne, kuid tuleb kasuks.

Omalt poolt pakume transporti tööle ja koju, tööd meeldivas kollektiivis, vahetustega tööd, koolitusi ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Lisainfo: 9-17
5697 8255 või kai(at)qtakso.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2016
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2016

Q takso on Tallinna taksoettevõte

Meie eesmärgiks on pakkuda kliendisõbralikku teenust, seda nii taskukohaste
hindade, mugavate ning korralike sõidukite kui hea teeninduskultuuri näol.

Põhiliseks teeninduspiirkonnaks on meil Tallinn ning Harjumaa.