Värsked tööpakkumised

Dispetser

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399353

Tööpakkumise number

399353

Töö kirjeldus

Reisijateveo planeerimine ja korraldamine ning kinnitatud sõidugraafikute täitmine. Bussijuhtide töö organiseerimine: sõidugraafikutest kinnipidamine; liinile väljuvate busside dokumentidega kindlustamine; vajadusel asendaja leidmine reservist, sõidulehtede sisestamine programmi, informatsiooni edastamine kliendile.

Nõudmised kandidaadile

• hea suhtlemisoskus
• täpsus, ausus
• kohusetunne
• vastutustunne
• valmisolek töötada vahetustes
• arvuti kasutamise oskus
• eesti keele oskus väga heal tasemel
• vene keele oskus heal suhtlustasandil

Ettevõte pakub

• stabiilset tööd ja head tasu

Lisainfo

Töö toimub vahetuses
Kasuks tuleb eelnev töökogemus dispetšerina.
Vene keele oskus suhtlustasandil on oluline

Töö algus 01.02.2016.a.

Asukoht:
Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. november 2015
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2015

ATKO Grupp on transpordikontsern, mis tegutseb 1992. aastast ning mille peamiseks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine Eestis, Balti riikides, Skandinaavias ja Venemaal. Grupis töötab üle 450 inimese ja ettevõtted teenindavad reisijaid üle 200 bussiga.
Seoses riigihanke "Narva linna avaliku bussiliiniveo teostamine" edukaks tunnistamisega pakume tööd