Värsked tööpakkumised

Disainer-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 583063

Tööpakkumise number

583063

Töö kirjeldus

Pakume tööd disainer-konsultandile, kelle tööülesandeks on köögimööbliprojektide koostamine programmis Winner. Müük on kliendipõhine,
eeldades väga head suhtlemisoskust ja korretset välimust.

Nõudmised kandidaadile

Soovitav varasem töökogemus köögimööbli projekteerimisel, vajalik erialane haridus või praktilised teadmised disaini ja ruumikujunduse vallast. Nõutav inglise keele -, soovitav vene- ja soome keele oskus.

Sõbralikku kollektiivi, tööd inspireerivas keskkonnas, sportimisvõimalusi ja väga heade tulemuste korral kuni kahekordset keskmist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. märts 2019
Kuulutus sisestati:
21. märts 2019

Arens AS on asutatud 1992 aastal, ettevõttes on 90 töötajat. Põhitegevusvaldkonnaks on köögimööbli tootmine - müük. Firma omab kaupluste ketti üle Eesti ja ekspordib 50% oma toodangust.