Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672898

Juurdelõikaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Tekstiilist toodete (tööriiete) juurdelõikus:

  • püstnoa ja ketasnoa kasutamine
  • kanga ladestamine ja lõigete paigaldamine
  • uute toodete modelleerimine,kujundamine,õmblemine

Ootused kandidaadile

  • õmblusoskus (näidis mudeli õmblemine)
  • erimõõdus tööriiete väljalõikus
  • mõõtude võtmis oskus
  • ausus ja kohusetundlikkus
  • töökus
  • täpsus ja vastutustundlikkus

  • Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus juurdelõikajana

Võtame ühendust ainult väljavalitud kanditaatidega!

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja aktiivset erialast tööd
  • stabiilset ja vaheldusrikast tööd
  • meeldivat ja sõbralikku meeskonda
  • ettevõttesiseseid soodustusi
  • ettevõttesisest eneseteostust
  • tööaeg E-R, kell 8.00-17.00

Tööpakkumise number
#672898

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 584 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. november 2020
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Taivoster Baltic OÜ põhilised tegevusvalkonnad on:

Töörõivaste, vormirõivaste tootmine juba aastast 2000.
Jalatsite, töörõivaste, töökinnaste ja isikukaitsevahendite import, jae- ja hulgimüük.
Taivoster kauplus ja internetipood pakub suures valiku erinevaid tööriideid, jalatseid, kindaid, käsi- ja elektritööriistu nii kodukasutajatele kui professionaalidele.

Vaata rohkem