https://www.cvkeskus.ee/234394

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Direktori asetäitja noorsootöö alal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234394

Tööpakkumise number

234394

Töö kirjeldus

Noorsootegevuse valdkonna juhtimine;
Ringijuhtide töö koordineerimine;
Ürituste korraldamine ja juhtimine;


Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile
• pedagoogiline või kultuurialane kõrgharidus, või muu kõrgharidus ja läbitud 160 - tunnine noorsootöö või pedagoogika kursus, või muu kõrgharidus, vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö staaž ja läbitud noorsootöö või pedagoogika kursus;
• väga hea suhtlemis-, planeerimis-, analüüsi- ja meeskonnatööoskus, pingetaluvus ning teisi innustav positiivne ellusuhtumine.

Kasuks tuleb:
• mõne aine õpetamise või aineringi juhtimise kogemus;
• projektikirjutamise ja –juhtimise kogemus;
• suurürituste korraldamise ja juhtimise kogemus.


Ettevõte pakub

Põnevaid tegemisi üheskoos õpilaste ja kolleegidega.
Töötasu vastavalt Pärnu linna haridusasutuste palgajuhendile - http://www.parnu.ee/index.php?id=49


Lisainfo

Avaldus, CV ja haridusttõendavate dokumentide koopiad saata aadressil Pärnu Rääma Põhikool, Raba 3, Pärnu 80010 märgusõnaga „Huvijuht“ või e-posti aadressil elmo/ät/raama.ee hiljemalt 20.augustiks. Lisainfo tel 5088773.


Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2011
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2011

FIRMA NIMI PEIDETUD

Pärnu Rääma Põhikool on 1875. aastast rajatud algkoolist välja kasvanud erinevate nimede all senini pidevalt tegutsenud põhikool, mis asub looduslikult kauni Männipargi kõrval. 1929. aastal valminud koolihoone koos juurdeehitusega (1969. aastast). Kool on väike, õpilasekeskne ja sõbralik. Kooli teeninduspiirkonnaks on Pärnu linn. Rääma põhikoolis õpib 408 õpilast, klassikomplekte on 21, neist 3 tasandusklassi. Õpetajatele lisaks on tugisüsteemi toimimiseks vajalikud ametikohad: koolipsühholoog, sotsiaalnõustaja, logopeed. Õpilastele on tagatud kvalifitseeritud parandusõpe ja kõneravi. 1.–4. klassini töötavad pikapäevarühmad.
Koolis on kasutusel e-kool, alates 1. klassist võimalik koos klassijuhatajaga osaleda arvutiringi töös. Koolis tegutsevad huviringid – kokku 19, neist 2 spordiringi, poistekoor Valter ja mudilaskoor Väike Viisikoor, tütarlaste ansambel, plokkflöödiansambel, 4 tantsu- ja 2 rahvatantsurühma, näite-, kodu-uurimise- ja arvutiringid.
Süvendatud õppe tagamiseks Rääma Looduse Kool loodusteaduste õppimiseks, Suusakool kehalise kasvatuse õppekava laiendatud omandamiseks, Tarkade Klubi õpioskuste arendamiseks. Koolis on nii skaudid kui gaidid, nii hundud kui hellakesed, võimalik on saada algteadmisi purjetamisest, mängida jalgpalli. Kooli juures tegutseb käsikellastuudio Agapella.

Kooli korraldada on ülelinnaline J. Liivi luulekonkurss ja maakondlik staarijäljendajate konkurss Pärnumaa Playback. Rääma põhikool on läbi aegade silma paistnud spordi- ja muusikaalaste väga heade tulemustega. Õpilased on väga hästi esinenud üleriigilistel spordivõistlustel, laulu- ja tantsupidudel. Käsikellastuudio Agapella on kõrgetasemeline ja omanäoline muusikakollektiiv, kes on osalenud festivalidel ka Euroopas ning tunnistatud Eesti parimaks kooliorkestriks. Rääma Suusakool on ainulaadne kogu piirkonnas. Rääma kooli õpilased on saavutanud häid tulemusi aineolümpiaadidel, erinevatel võistlustel ja konkurssidel, kodu-uurimistööd on saanud tunnustuse riigi kõige kõrgemal tasandil.

Põhiväärtused
• Võimetekohane ja motiveeritud õppimine
• Huvide ja võimete mitmekülgne arendamine
• Isamaalisuse ja kodanikukasvatus
• Kooli traditsioonide hoidmine ja jätkamine
• Koostöö kodu ja kooli vahel
• Üldtunnustatud käitumisnormide järgimine