2023-08-23 14:48:55

Diplomiga õendustöötajad keelekoolitusele

CVKeskus.ee klient
14 - 30.3 €/tunnis Bruto
Medipower OY on usaldusväärne, üle 14 aastat tegutsenud ettevõte, mille erialaks on tervishoiuala tööjõurent ja tööjõuvahendamise teenused Soomes. Meie klienditeks on näiteks tervisekeskused, haiglad ja hoolde- ja teenusüksused. Tegutseme üle terve Soome ja ka rahvusvahelisel turul. Iga aasta leiavad sajad inimesed Medipoweri kaudu tööd. Tule sinagi meie hulka !

Töö kirjeldus

Otsime keelekoolitusele Tallinnas või Skype ühenduse kaudu ja Soome tööle:

Diplomiga õendustöötajaid

Nõudeks kandidaadile on diplom õendustöötaja erialal, kas õe diplom või hooldustöötaja kutsetunnistus ( vähemalt 120 EKAP ) Võtame koolitusele ka arste.

Tööle soovija alustab soome keele koolitusega. Koolituse maht on kokku 200 akadeemilist tundi umbes 7 kuu jooksul õhtuti kaks korda nädalas ja 1-2 kuud meditsiinisõnavara ühel õhtul nädalas, seega õppida saab ka töö kõrvalt.Lisaks salvestatakse õppetunnid Skype-gruppi, kust saab neid järelevaadata 30 päeva. Võtame koolitusele ka viimase aasta tervishoiuala tudengeid.

Töötasu Soomes "lähihoitaja" ametikohal alates 14,00 EUR/ h (bruto), "sairaanhoitaja" ametikohal alates 16,00 EUR/ h (bruto) Hiljem, kui töötaja on võimeline töötama iseseisvalt, lisanduvad töötasule lisad õhtul, öösel, laupäeval ja pühapäeval tehtavast tööst. Arsti töötasu alates 30,30 EUR/h (bruto).

Antud töötasud kehtivad tööga alustamisel, edaspidi võib palk üsna kiiresti tõusta vastavalt tööülesannetele, keeleoskusele, Lääkelupa sooritamisele ja vastavalt töökogemusele.

Koolitus on eesti keele baasil, kuid keeltekooli õpetaja saab vajadusel aidata ka vene keeles, kui kõik pole arusaadav eesti keeles.  Õpe toimub nii Skypes kui ka keeltestuudios kohapeal. Skype - õpes on võimalik osaleda ükskõik kust, kui on piisav netiühendus. Tallinna osalejaid ootame alati võimalusel kohapeale. Järgmine koolitus alustab septembris 2024 ja sinna registreerimine on juba käimas ja üle pooled kohad on kinni. Huvi korral tegutse kiiresti !

Koolitus on osalejale tasuta, kui ta sõlmib meiega koolituslepingu, osaleb koolitusel, selle lõpus keeletestil ja võtab vastu peale koolitust ja Valvira kutsekvalifikatsiooni tunnustamise omandamist meie poolse tööpakkumise Soomes. Osaleja peab ka koolituse jooksul hankima Valvira loa taotlemiseks vajalikud dokumentide koopiad.

Õdede diplomiga, mis on vanem kui 01.05.2004 , peab omama kehtivat erialast tööstaaži viimase 5 aasta jooksul vähemalt 3 aastat järjest. Lisaks peab kehtima Terviseametis registreering õe ametikohale.

Kui meditsiinitöötajal on EU-kodakondsus, aga diplom on väljaspool Eestit omandatud, saab ta peale kolm aastat kestnud erialast töötamist Eestis taotelda ka Soome Valvirast kutsekvalifikatsiooni tunnustamist.

Ootused kandidaadile

 • diplom/kutsetunnistus õendustöötaja erialal (hooldusõde/hooldustöötaja või õde)
 • eesti keele oskus suhtlustasandil (koolituse baaskeel on eesti keel)
 • EU – kodakondsus ( Valvira ja tööloa saamisega seotud tingimuste tõttu )
 • valmidus siduda ennast koolitusega
 • kasuks tuleb algteadmised soome keeles

 

Skype koolituse nõudmised: 

 • interneti püsiühendus, kõrvaklapid koos mikrofoniga ning veebikaamera
 • koolitusel kohal viibimine mõnel korral koolituse ajal (nt. kokkusaamised Soome esindajatega ja koolituse lõpetamine)

Ettevõte pakub

Eestis 

 • keelekoolitust, mis valmistab ette keeletestiks 
 • juhendame kutsekvalifikatsiooni tunnustamise taotlemisel

 

Soomes 

 • aitame ametnike külastamisel ja registreerimisel
 • aitame majutuse leidmisel
 • usaldusväärse partneri tuge

Lisainfo

Bioanalüütikutele ja radioloogiatehnikutele saame pakkuda koolituskohti juhul, kui on eelnevalt omandatud Valvira kutsekvalifikatsiooni tunnustamine.

Kui olemas juba soome keele oskus ja Valvira poolt kutsekvalifikatsiooni tunnustamine, vaata tööpakkumisi meie soomekeelselt kodulehelt ja kandideeri kohe tööle !
Hetkel 69 erinevat tööpakkumist ( nädala 21 seisuga ).

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust ja lepime kokku vestluse kas Tallinnas või Skype/Teams/Zoom ühenduse kaudu.
Vestlusele tulek ei kohusta osalema koolitusel.

Saadame kõigile soovijatele põhjaliku informatsiooni, kus on lahti seletatud koolituse / töötamise üksikasju täpsemalt (kutsekvalifikatsiooni tunnustamine Soomes, majutus, kohustused jne.)

Küsi lisa, võta meiega ühendust !
HR-konsult Elise Nieminen
Tel.+372 5130161

Lisainfo saamiseks kohe vaata meie kodulehte:
http://www.medipower.fi/et