Digiturunduse spetsialist
Tööpakkumise number #784362

AS Äripäev
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda DIGITURUNDUSE SPETSIALISTI, kelle põhiülesanne on Äripäeva koolituste turundamine. Aita viia Äripäeva Akadeemia koolitused valdkonna parimate tegijateni!

TÖÖÜLESANDED

  • Koolitustel osalejate arvu kasvatamine
  • Turunduskampaaniate loomine ja jälgimine (Facebook, Instagram, Google Ads, Sendsmailyning majasisesed turunduskanalid)
  • Turundustegevuste analüüs ja arendamine (Google Analytics)
  • Aktiivne koostöö koolituste meeskonnaga

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui oled meeskonnamängija, Sul on turundusalane haridus ja töökogemus. Sa sobid suurepäraselt, kui Sul on lennukas fantaasia ja suudad alustatu edukaltlõpule viia. Ootame, et oskad teha tulemuslikke reklaame Facebookis ja Google Adsis ningsaadud tulemusi ka analüüsida. Hea kirjutamisoskus on suureks plussiks.

Kandideerimiseks saada meile oma CV ja pane kaasa vastus küsimustele:

Milline on olnud sinu seni edukaim turunduskampaania, millist rolli mängisid selles sina? Kui seal oleks saanud midagi veelgi paremini teha, siis mida ja kuidas?

Ühine meeskonnaga, kus on toetavad ja toredad inimesed. Et oleksid valdkonnas toimuvagakursis, saad võimaluse osaleda Äripäeva koolitustel ja konverentsidel. Sinu tulevane töökoht on Tallinna kesklinna moodsas kontoris. Meil on head sportimisvõimalused ja väljapuhkamiseks on Sul kokku 35 puhkusepäeva aastas.

Tööpakkumise number
#784362

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2022
Kuulutus sisestati:
12. mai 2022
Digiturunduse spetsialist Digiturunduse spetsialist

AS Äripäev

Äripäev on osa Skandinaavia suurimast meediafirmast Bonnier Grupp.
Asutamisest alates 1989. aastal on Äripäev vahendanud informatsiooni Eesti juhtidele, eesmärgiga muuta ärikeskkond läbipaistvaks ja kõigile võrdseid võimalusi pakkuvaks. Tänaseks oleme kasvanud laia tooteprofiiliga Eesti juhtivaks ettevõtetele suunatud info pakkujaks.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

6 p. tagasi
TURUNDUSSPETSIALIST SALESPROFF OÜ
6 p. tagasi
TURUNDUSSPETSIALIST SALESPROFF OÜ • Harjumaa
Harjumaa
nädal tagasi
Kaugtöö võimalus TURUNDUSSPETSIALIST Registrite ja Infosüsteemide Keskus
TURUNDUSSPETSIALIST Registrite ja Infosüsteemide Keskus • Tallinn
Kaugtöö võimalus
Tallinn
SISUTURUNDUSE SPETSIALIST Maxima Eesti OÜ
SISUTURUNDUSE SPETSIALIST Maxima Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
4 p. tagasi
TURUNDUSJUHT MM Grupp OÜ
4 p. tagasi
TURUNDUSJUHT MM Grupp OÜ • Harjumaa
Harjumaa
6 p. tagasi
TURUNDUSSPETSIALIST HKScan Estonia AS
6 p. tagasi
TURUNDUSSPETSIALIST HKScan Estonia AS • Harjumaa
Loo
Vaatan kõiki