Digiturunduse spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505372

Tööpakkumise number

505372

Töö kirjeldus

Digiturunduse spetsialist teab, mida teha, selleks et Granitop oleks internetikasutajatele lihtsalt leitav ja märgatav. Tema ülesannete hulka kuuluvad ettevõtte kodulehekülje haldamine, sotsiaalmeedia kanalitega (Facebook, Instagram) tegelemine, erinevate makstud meedia (Google Adwords) kampaaniate loomine ja jälgimine. Eesmärgiks on muidugi kasvatada ettevõtte kliendibaasi ja pakkuda kõigile huvilistele asjakohast ning põnevat informatsiooni.


Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui tead, mida tähendab lühend SEO ning saad aru selle põhimõtetest, oled varasemalt kokku puutunud Google Adwordsiga ja mõistad selle kasutamist. Oskuste hulka võiks kindlasti kuuluda ka Facebookis ettevõtte lehekülje haldamise kogemus. Kasuks tuleb kokkupuude WordPressi-platvormil toimiva kodulehe haldamisega. Loomulikult pead oskama loetletud tööriistade tulemuslikkust mõõta.

Eeldame ka väga head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas.


Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes, võimalust oma uuenduslike ideedega silma paista ja väärt tasu tublile tööle.Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
6. november 2017
Brutopalk:
Alates 1500 kuni 2500 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Granitop OÜ tegeleb graniidist, marmorist ja kunstkivist töötasapindade müügi ja valmistamisega. Olles aastaid edukalt oma tegevust laiendanud, soovime ka edaspidi pürgida uutesse kõrgustesse. Teame väga hästi, et tänapäeval on digitaalse turunduse osakaal märkimisväärne ja seetõttu otsime võimalusi, kuidas paremini internetis silma paista. Seetõttu soovime oma meeskonda täiendada digiturunduse spetsialistiga, kes entusiastlikult ja loovalt aitaks meil endale seatud eesmärke saavutada.