2023-08-23 14:48:55

Digiturunduse juht

CVKeskus.ee klient
Alates 6300 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda digiturunduse spetsialisti, kes teab, kuidas luua pilkupüüdvat sisu ning leida suund kuhu poole meie erinevad tooted, sotsiaalmeedia kontod ning turundus liikuma peaksid.

  • Turundusstrateegia väljatöötamine ja elluviimine.
  • Reklaami kampaaniate planeerimine ja juhtimine.
  • Sotsiaalmeedia strateegiate kavandamine ja haldamine.
  • Analüütika ja trendide jälgimine.
  • Koostöö teiste liikmete ja ettevõtetega.

Job Description:

We are looking for a digital marketing specialist to join our team, who knows how to create engaging content and find direction for where our various products, social media accounts, and marketing efforts should be headed.

  • Development and implementation of marketing strategies.
  • Planning and managing advertising campaigns.
  • Designing and managing social media strategies.
  • Monitoring analytics and trends.
  • Collaboration with other team members and companies.

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus turundusspetsialistina ja erialane haridus.
  • Väga hea Vene, Inglise ja Eesti keele oskus.
  • Strateegiline ja analüütiline mõtlemine.
  • Tulemustele orienteeritud.
  • Teadmine nikotiinitoodetest.

Candidate Expectations:

  • Previous work experience in marketing and proffessional education.
  • Excellent command of Russian, English, and Estonian languages.
  • Strong communication and collaboration skills.
  • Strategic and analytical thinking.
  • Results-oriented.
  • Knowledge of nicotine products.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Toetavat meeskonda
  • Ühisüritused

Palk: 5000€ neto.

Company Offers:

  • Competitive salary.
  • Supportive team.
  • Team events.

Salary: 5000€ net.