Värsked tööpakkumised

Digiturunduse administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 624888

Tööpakkumise number

624888

Firma nimi peidetud Digiturunduse administraator

Töö kirjeldus

Äripäev otsib digiturunduse administraatorit, et olla digitaalses kommunikatsioonis veelgi kvaliteetsem, täpsem ja tulemuslikum.

Sinu ülesanneteks saab

  • Äripäeva e-poe (pood.aripaev.ee) administreerimine.
  • Äripäeva e-posti turundustarkvara administreerimine ja kasutajatugi.
  • Müügi- ja tootejuhtide abistamine turundustegevuste sisulisel ja tehnilisel ettevalmistamisel, tulemuste mõõtmisel ja analüüsimisel.

Nõudmised kandidaadile

  • Sulle pakuvad huvi digitaalne turundus ja tehnoloogia?
  • Oled hea suhtleja ja meeskonnamängija?
  • Oled kiire õppija ja ei heitu väljakutsete ees?
  • Suudad leida tasakaalu erinevate eesmärkide vahel?
  • Suudad märgata pisidetaile ja oled heas mõttes perfektsionist?

Pakume väljaõpet, kuid kasuks tuleb varasem kokkupuude veebitehnoloogiate, SQLi, Google Analyticsi ja Exceliga.

Ettevõte pakub

  • Sõbralik ja toetav meeskond
  • Arendav, huvitav ja vastutusrikas töö
  • Võimalus osaleda Äripäeva konverentsidel
  • 35 puhkusepäeva aastas
  • Uus ja moodne kontor
  • Väljaõpe, mis aitab jõuda seatud eesmärkideni
  • Head sportimisvõimalused

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. november 2019
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2019

AS Äripäev on Eesti ärimeedia vaieldamatu turuliider. Anname välja kolme ajalehte, arvukalt raamatuid, käsiraamatuid ja infolehti. Oleme Eesti suurim ärikonverentside korraldaja. Viimastel aastatel oleme investeerinud internetitoodetesse ning sisenenud mitme eduka ajakirjaga tarbijaturule. Meie meeskonnas pingutab rohkem kui 200 võimekat töötajat alates tippajakirjanikest kuni erinevate valdkondade parimate asjatundjateni. Äripäeva omanik on Põhjamaade suurim meediakontsern Bonnier.