2023-08-23 14:48:55

DIGIPÖÖRDE SPETSIALIST JA IT TUGI

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda inimest, kes oleks meile abiks erinevate IT väljakutsete lahendamisel. Peamisteks tööülesanneteks on toetada AI integratsiooni meie töökeskkonnas ja pakkuda igapäevast IT tuge nii tootmises kui ka kontoris.

Tööülesanded:

  • Kasutajate konsulteerimine ja nõustamine
  • Tarkvara juurutamine ja käideldavuse tagamine
  • Kasutajate esma- ja täiendkoolituse teostamine
  • Tarkvara terviktestimine ja juhendite koostamine
  • Tarkvara arendusettepanekute koostamine
  • Projektide juhtimine
  • Küberturvalisuse tagamine

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:

  • Vähemalt esimese astme kõrgharidus (teenusedisaini või IT valdkonnas)
  • Vähemalt 2-aastane töökogemus sarnasel tööl või valdkonnas
  • Kogemusi ja ambitsiooni viia ellu suuri tulevikku suunatud muutusi tootmisettevõtte töökorralduses
  • Võime töötada lahenduste leidmisel nii iseseisvalt kui meeskonnas
  • Väga hea vastutus- ja otsustusvõime, sh võime ette näha tagajärgi ja pakkuda tulemuslikke lahendusi

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • Vaheldusrikast tööd stabiilselt arenevas ettevõttes
  • Arenemist, tulemuslikkust ja koostööd toetavat töökeskkonda
  • Mitmete eneseteostuse võimalustega pikaajalist töösuhet
  • Sporditoetust