Värsked tööpakkumised

Diagnostik/Elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 280792

Tööpakkumise number

280792

Töö kirjeldus

Töö sisuks on peamiselt Audi, Volkswagen, Skoda ja Seati elektriliste vigade diagnoosimine ning korrastamine. Samuti erineva lisavarustuse paigaldamine.

Nõudmised kandidaadile

Kindlasti eeldame elementaarseid oskusi diagnistika ning elektritööde valdkonnas, kasuks tuleb ka lihtsamata remont- ja hooldustööde osakamine. Sobivalt
inimeselt eeldame võimat iseseisvalt oma tööõlesannetega hakkama saada.

Pakume head palka, häid tingimusi, kaasaegseid töövahendeid, korralike töötingimusi jne. Lisaks olemas ka tehniline tugi keerulisemate probleemide
lahendamiseks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
24. august 2012
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2012
Brutopalk:
Alates 1100 kuni 1800 EUR kuus

Flameko Autohooldus on keskendunud Audi VW Seat Skoda ja BMW remont- ja hooldustöödele.