Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302895

Diagnostikakliiniku õendusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kliiniku õendusvaldkonna (õed, radioloogiatehnikud, bioanalüütikud ja abipersonal) töötajate juhtimine, hindamine ja arendamine;
* õendusvaldkonna arendus ja korraldamine lähtuvalt haigla ning kliiniku eesmärkidest ja arengusuundadest;
* kliiniku õendusvaldkonna töötajate koolitustegevuse koordineerimine;
* kliiniku eelarve planeerimisel osalemine ning tulu-kulupõhise kliiniku majandamise eest vastutamine.

Ootused kandidaadile

* kõrgharidus õendusvaldkonnas, soovitavalt magistrikraad või selle omandamine;
* praktiline kliiniline 5. aatsane töökogemus, eelistatult radioloogia, patoloogia või laborimeditsiini valdkonnas;
* meeskonna juhtimiskogemus tervishoiuasutuses;
* eesti keele oskus kõrgtasemel;
* kahe võõrkeele oskus algtasemel ning erialase võõrkeele terminoloogia tundmine;
* avatus, algatusvõimelisus, järjekindlus, hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus;
* arvutikasutamise oskus.

Ettevõte pakub

* töökogemust suures ja keerulises ettevõttes;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* kaasaegset töökeskkonda;
* õppelaenu põhiosa osalise hüvitamise võimalust;
* tööalast täiendkoolitust.

Lisainfo

Ametikohale kandideerimiseks saada CV 22.04.2013.a AS Ida-Tallinna Keskhaiglasse Ravi tn 18, 10138 Tallinn.

Tööpakkumise number
#302895

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
27. märts 2013

AS Ida-Tallinna Keskhaigla on inimesekeskne uuendusmeelne haigla, kes pakub parimat ravi igale patsiendile ja mõjutab positiivselt Eesti elanikkonna tervist. Haigla paikneb Tallinnas kuuel erineval aadressil: Ravi üksus (Ravi tn 18), Magdaleena üksus (Pärnu mnt 104), Magasini üksus (Magasini 34), Järve üksus (Energia 8), Tõnismäe üksus (Hariduse 6) ja Suur-Ameerika üksus (Suur-Ameerika 18). Loksa üksus asub Loksa linnas, aadressil Posti 29.

Eesmärgiks on olla tipptasemel tervishoiuteenuseid pakkuv Tallinna Haigla, mis on esimene valik patsiendile, koostööpartnerile ja töötajale ning selle nimel töötab meie haiglas enam kui 2300 inimest.

Ootame Sind oma meeskonda!

Vaata rohkem