Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673680
Kaugtöö võimalus

DevOps insener

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 26. oktoober 2020
Kuulutus aegub:24. november 2020

Töö kirjeldus

* Korduvate tegevuste leidmine ja automatiseerimine
* Automatiseeritud CI/CD pipeline-ide arendamine ja hooldamine
* Infrastruktuuri komponentide turvalise suhtlemise tagamine
* Üldise monitooringulahenduse planeerimine ja arendus
* DevOps töövahendite ajakohasena hoidmine
* Suhtlemine nii eesti- kui inglise keeles oma tööülesannete teostamisel.

Ootused kandidaadile

* Reaalse töökogemuse olemasolu antud valdkonnas
* Kogemused mikroteenustel põhineva arhitektuuriga
* Kogemused konfiguratsioonijuhtimise tööriistaga, nt Ansible
* Kogemused konteineripõhiste rakendustega, nt Docker
* Kogemused sõnumivahendajaga (messaging broker), nt RabbitMQ
* Kogemused automatiseerimisvahenditega, nt Jenkins
* Kogemused vähemalt ühe serveripoolse programmeerimiskeelega
* Väga hea läbisaamine Linux käsureaga
* Hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas

* Võimalust osaleda mahuka rahvusvahelise projekti erinevates arengufaasides
* Huvitavaid erialaseid väljakutseid
* Stabiilset, head palka
* Meeldivat töökeskkonda noores ja abivalmis kollektiivis, kus lisaks tööle peetakse lugu ka huumorimeelest
* Toredaid ühiseid ettevõtmisi meie norra kolleegidega - reisid, restoranid, filmiõhtud
* Kaitset ja hoolt –
◦ meie töötajatele on haiguspäevad esimesest päevast 100% tasustatud
◦ meie põhipuhkus kestab 5 nädalat
◦ kompenseerime osa spordikuludest

Tööpakkumise number
#673680

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2020
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2020

Arego Estonia on 12-aastase Norra tarkvaraarendusettevõtte Arego Group AS allüksus. Viimased neli aastat oleme teinud tihedat koostööd telekommunikatsioonitööstusega, et -ehitada mikroteenustel põhinev järgmise põlvkonna äritoesüsteem.

Otsime oma meeskonda back-end arendajaid, kes soovivad luua midagi uut ja huvitavat. Sinu kolleegideks on kümneaastase telekomi kogemusega tootespetsialist, tugev projektijuht ning viis kogenud back-end arendajat.

Arego Estonia üheksa tegutsetud aasta jooksul oleme kogenud, et parimad lahendused saavutatakse ühiselt. Seepärast hindame terviklikku meeskonda enam kui üksikuid staararendajaid – igaüks annab endast parima, et meie ühiselt seatud eesmärkideni jõuda. Iga arvamus loeb, iga idee on väärt ärakuulamist.

Värbamisel hindame väga eneseteostust ja väljakutseid otsivaid inimesi, mis nii mõnelgi korral on kandidaadi tausta ja staaži üles kaalunud!

Vaata rohkem