Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552654

Detailide pakkija

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lehtmetallist detailide puhastamine, kontrollimine ja pakendamine.

Ootused kandidaadile

Sinust võib saada meie meeskonna liige kui:
- Sinul on head eeldused meeskonna - ja iseseisvaks tööks.
- Sa oled kiire õppimisvõimega ja töökas.
- Sa oled füüsiliselt heas vormis.
- Sa oled täpne ja korrektne.

Kasuks tulevad:
- eelnev töökogemus tootmisvaldkonnas.
- eesti keele oskus suhtlustasemel.
- täpsus, korrektsus ja vastutustunne.

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd arenevas ettevõttes
- kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
- ühisüritusi ja meeldivat kollektiivi
- püsivat ja pikaajalist töösuhet
- tööks vajalikku koolitust
- kindlat töötasu ja sportimise võimalust.

Lisainfo

Töö võib sisaldada raskuste tõstmist.
Töö toimub kahes vahetuses. (5.30 - 13.50, 13.45 - 22.05)
Mitte öövahetus.

CV-sse PALUME KINDLASTI LISADA PALGASOOV.

Tööpakkumise number
#552654

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. september 2018
Kuulutus sisestati:
21. august 2018

Casemet Oy on pereettevõte, mis asutati 2. veebruaril 2016.a. Ensto Mikkeli tehase tegevuse jätkamiseks. Ettevõtte käive koosneb müügist, metallist kaitseümbriste arendamisest ja tootmisest. Ettevõte on samuti töövõtja elektromehaaniliste ja lehtmetalli struktuuride tootmisel. Casemeti strateegia on luua kasumlik äritegevus, et kindlustada piirkondliku metallitööstuse töökohtade jaoks kindel tulevik. Casemet saab regioonis olema oluline alltöövõtja teiste väike-ja keskmise suurustega ettevõtete jaoks. Oodatav käive 2018 aastal on 21 miljonit eurot. Casemetil on 210 töötajat, sealhulgas 25 kontoritöötajat neist 160 töötajat Soomes Mikkeli tehases, 20 töötajat Soomes Riihimäe tehases ja 33 töötajat Eestis Pärnu tehases.

Vaata rohkem