https://www.cvkeskus.ee/279065

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Dekoratiivsete sise- ja välisviimistlusmaterjalide müügijuht Eestis, Baltikumis ja Soomes (võivad olla ka eraldi)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279065

Tööpakkumise number

279065

Töö kirjeldus

* Aktiivne sise- ja välisviimistlusmaterjalide (ka koos paigaldusega) projekti- ja hulgimüük Eestis ja ka välismaale (Baltikum, Soome jt.).
* Edukas koostöö projekteerijate, arhitektide, disainerite ja ehitajatega, sh sise- ja välisfassaadide projekteerimisel ja ehitamisel.
* Kliendisuhete loomine, edukas hoidmine, tulemuslik arendamine.
* Klientide professionaalne nõustamine ja müügiprotsesside korraldamine.

NB! PÜHENDUMINE AKTIIVSELE MÜÜGITÖÖLE.


Nõudmised kandidaadile

* Oskus ja EELNEV KOGEMUS koostöös projekteerijate, arhitektide, disainerite ja ehitajatega sise- ja välisviimistlusmaterjalide kasutamisel.
* Aktiivse müügi&suhtlemise tahe ning läbirääkimiste oskus.
* Valmisolek müügiedu nimel pingelisele tööle ja, vajadusel, ka pikkadele tööpäevadele.
* Hea organiseerimisvõime.
* Ausus, korrektsus,usaldusväärsus ja lojaalsus.
MIS TULEB KASUKS:
* Ehitus-, arhitektuuri-, disaini-, müügi- või ärialane kõrg- või eriharidus.
* Usaldusväärsed soovitused


Ettevõte pakub

* MOTIVEERIVAID TÖÖSTIIMULEID JA KONKURENTSIVÕIMELIST TÖÖTASU (hea tulemustasu süsteem).
* Mitmekülgset, huvitavat ja aktiivset tööd.
* Meeldivat, töökat ja professionaalset kollektiivi ning tippspetsialistidest kolleege.
* Kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi.


Lisainfo

JULGUSTAME
* Tule tegijaks (tippspetsialistks) meie kogemustega müügitiimi.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
5. august 2012
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2012

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ehituse Hankekeskus OÜ on 1998 aastast tegutsev ehitusmaterjalide, nii üldehitus-, viimistlus- kui ka eksklusiivsete ehitusmaterjalide, projekti-, hulgi- ja jaemüügiga tegelev firma. Paljusid ehitusmaterjale ja - kaupu firma impordib ise, samas müües ka kõiki Eestis toodetuid ehitusmaterjale ja -tooteid, sh üldehitus-, puit- ja viimistlusmaterjalid, ehitusmetall, aknad-uksed, tööriistad ja -vahendid, jt. ehituskaubad.
Firma kauplus ja ruumikad laod asuvad Tallinnas Vana-Tartu mnt.20. Samas, asub ka kaasaegse sisekujundusega avar projektimüügi büroo ning eksklusiivsete viimistlusmaterjalide näidiste saal, kus nähtaval ka ulatuslik inglise firma Armourcoat ja itaalia firmade (Arthe jt.) dekoratiivsete siseviimistluskrohvide ja -värvide ning skulpturaalsete seinapaneelide väljapanek. Sealsamas saab laialdase ülevaate (näidised, prospektid) ka mitmete teiste maailmas tuntud firmade poolt toodetavate hoone välis- ja siseviimistluses kasutatavatest kõrgkvaliteetsetest ja eksklusiivsetest materjalldest (Jaapani firma Mitsubishi Plastics toodetavad alumiiniumist fassaadikatte komposiit(kärg)paneelid Alpolic, Sloveenis firma Trimo sandwichpaneelid, Hispaania välis- ja sisefassaadide katteplaadid Parklex, seinte ja lagede kõrgkvaliteetseid akustilised paneelid Šveitsi maailmanimegafirmalt Topakustik, Poola firma eksklusiivsed laudparketid jt.). Ehituse Hankekeskus OÜ-l on kogemustega müügimeeskond ning aktiivne kliendibaas. Firma plaanib 2012. aastal oluliselt arendada nii eksklusiivsete viimistlusmaterjalide kui ka soodsate hindadega ehituskaupade müüki nii firmadele kui ka eraehitajatele. Oluliselt kasvab veelgi kõrgekvaliteediliste importehituskaupade tarne. Laienenud on ka ehitus- ja viimistlusmaterjalide ning toodete müük ekspordiks Baltikumis ja Soomes, sh eesti ehitusfirmadele, mis tegutsevad Põhjamaades, Venemaal ja mujal Euroopas.