Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #812964

Dekoraator Astri Keskuse RESERVED kauplusesse!

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Loov ja moeteadlik dekoraator –  tule pane särama meie Astri Keskuse RESERVED kauplus!

Ootused kandidaadile

  • osakonna väljapanekute planeerimine ja kujundamine vastavalt juhistele
  • kaastöötajate juhendamine
  • müügiraportite analüüs
  • vajadusel klienditeenindajate abistamine
  • uusimate trendidega kursis olemine

Ettevõte pakub

  • paindlikku töögraafikut – arvestame Sinuga!
  • ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi
  • koolitame ja organiseerime kursuseid oma töötajate järjepidevaks arenguks
  • omatöötaja soodustusi kõikides LPP brändi kauplustes
  • tervislike eluviiside toetust

Tööpakkumise number
#812964

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. september 2022
Kuulutus sisestati:
12. september 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem