Värsked tööpakkumised

Degusteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364168

Tööpakkumise number

364168

Töö kirjeldus

Toodete aktiivne esitlemine
Töö kestvus tavaliselt 2-3 tundi päevas

Nõudmised kandidaadile

Aktiivne ja julge
Täpne ja hoolas
Viisakas, kohusetundlik, teenindusvalmis
Väga hea eesti keele oskus, kasuks tulevad muud keeled.

Stabiilset ja konkurendivõimelist palka, karjäärivõimalust, kaasaegset töökeskkonda, mõnusat kollektiivi ja arenguvõimalust.

Lisainfo

Müügiesindaja piirkond on Tallinn ja Harjumaa. Kasuks tuleb oma isikliku auto kasutamisvõimalus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2014
Brutopalk:
Alates 5 EUR tunnis

Tomorrow's Trends & Tools OÜ on kiirestiarenev rahvusvaheline merchandisinguga tegelev firma, mis tegeleb aastas 2009.
Olles üks suuremaid teenusepakkujaid, kes tegelevad eduka müügiprogrammi rakendamisega müügipunktides üle Balti riikide, on meil võimalusi pakkuda optimaalseid lahendusi meie klientidele , mis vastavad tegelikkusele ärilises mõttes ja annavad oodatud tulemusi.
Me pakume teenust ettevõtetele, mis on seotud toote müügi-ja klienditeenindusega.

Teenused:
• Kaupade käsitlus erinevate kategooriate järgi;
• Kaupade olemasolu kontroll;
• Kaupade audit;
• Kaupade väljapanek - tootepaigutus.
• Toote rotatsiooni kontroll;
• Planogrammide kontroll ja teostus;
• Kampaania materjaalide, kaupade väljapanek ja järelevalve;
• Reklaamvoldikute jagamine;
• Info reaalajas.