2023-08-23 14:48:55
CV Keskus OÜ

CV Keskus OÜ

CV Keskus OÜ on Eesti värbamistehnoloogia ettevõte, mis kuulub Šveitsi meediaettevõttele Ringier AG. Siit leiad meie värbamiskonsultantide poolt juhitud värbamisprojektid.

CV Keskus OÜ tööpakkumised

Tööpakkuja tutvustus
33
Töötajate arv
728 147
Vaatamised
CV Keskus OÜ on Eesti värbamistehnoloogia ettevõte, mis kuulub Šveitsi meediaettevõttele Ringier AG. CV Keskus haldab ja arendab nelja populaarset tööportaali Baltikumis: Eesti külastatuimat tööportaali CVKeskus.ee ja populaarseid tööportaale CVMarket.lv, CVMarket.lt ja CV.lt Lätis ning Leedus.

Tööportaalide kõrval on ettevõttel ka oma Värbamisagentuur, kus töötavad värbamiskonsultandid aitavad Eesti tööandjatel leida tööturult sobivaid töötajaid. CV Keskus OÜ on võitnud Eesti edukaima personalivahendusettevõtte tiitli.

CV Keskus OÜ on ka Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liige ja kuulub rahvusvahelisse juhtivate tööportaalide gruppi The Network, mis annab tööandjatele ligipääsu suurimatele tööportaalidele üle maailma.

Kantar Emori andmetel on CVKeskus.ee tööportaal eelistatuim tööotsingukanal kõikide ametirühmade ning ärivaldkondade töötajate seas: https://www.aripaev.ee/sisuturundus/2023/10/17/kantar-emor-cvkeskusee-on-peamine-toootsinguplatvorm-koikides-ametiruhmades-ja-arivaldkondades

Veebianalüütika ettevõtte Similarweb andmetel on CVKeskus.ee külastatuim tööportaali Eestis: https://www.aripaev.ee/sisuturundus/2024/01/30/cvkeskusee-tooportaali-kulastatakse-kolm-korda-rohkem-kui-lahimat-konkureerivat-tooportaali

Ringier AG portfooliosse kuulub veel mitmeid juhtivaid töö- ja kinnisvaraportaale üle maailma.
Pildid
Auhinnad