https://www.cvkeskus.ee/566106

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Customer Service Agents (Accommodation provided)

CV MARKET´S CLIENT

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566106

Tööpakkumise number

566106

CV Market´s client Customer Service Agents (Accommodation provided)

Job Description

Your responsibilities will include handling customer requests over the phone, via chat and emails to help people with accommodation related bookings. Your main role is to provide efficient, friendly and personalized service to clients.


Requirements

You need to have a good command of English and Russian (both), polite and approachable communication manner, ability to learn quickly and computer skills on user level.


Company offers

We offer You much communication in Russian and English, modern working environment in international company, flexible working hours Mon-Sun, office in the center of Tallinn, the most friendly colleagues, who speak 15 different languages, and cool events.
We offer you accommodation (if necessary)


Location:
Lääne-Virumaa
Job type:
full-time, employee
Expiration date:
28. november 2018
Published:
6. november 2018

CV MARKET´S CLIENT

Manpower on 1948. aastal USA-s asutatud rahvusvaheline innovatiivseid personalilahendusi pakkuv ettevõte, mis tegutseb 80 riigis ja on enam kui 3,100 kontoriga juhtiv oma ala ettevõte maailmas. Läbi Manpoweri´i leiab tööd üle 3,4 miljoni inimese aastas. Manpower’i pakutavad teenused hõlmavad kogu personalivaldkonda töötajate hindamisest, värbamisest ja rentimisest kuni outsourcing`u ja konsultatsioonideni ning Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

Manpower’i globaalne võrgustik annab meile võimaluse teenindada oma kliente kõikjal maailmas, ilma et klient peaks selleks ise sobivaid kontakte otsima. Manpower’i tihe koostöö Baltimaades on garantiiks, et suudame oma kliente teenindada ühtviisi kvaliteetselt kõigis kolmes riigis. Oleme oma äritegvuses vastutustundlikud ning keskendudes nii sellele, mida me teeme kui ka sellele, kuidas me seda teeme, on Manpower saanud mitmeid auhindu ning tunnustusi. Eestis oleme saavutanud Jätkusuutliku ettevõtluse indeksis kuldtaseme.
Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2018

World´s Most Ethical Companies 2018