Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #693263

CNC treipingi operaator (TARTU)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

CNC pinkide seadistamine ja opereerimine etteantud tootmisplaani ja jooniste järgi
Detailide vahetus CNC pinkides ja nende edasine käsitlemine
Detailide esmane kontrollimine vastavalt joonisele ning töö raporteerimine tootmisprogrammis
Töö uute Hyundai WIA pinkidega.

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus CNC pingil
FANUC süsteemi tundmine
Arvuti kasutamise oskus
Eesti ja/või vene keele oskus
Valmisolek töötada vahetustega
Tehniline taiplikkus, täpsus, õppimisvõime

Kasuks tuleb:
Erialane haridus
CAD/CAM programmide tundmine
Inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi ja -vahendeid kaasaegses tootmises
Stabiilset ja vaheldusrikast tööd
Motiveerivat töötasu ja arenguvõimalusi

Lisainfo

Ettevõte asub Tartus, Tähe tänaval. Oma töötajatele on kinnine parkla.

Tööpakkumise number
#693263

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
25. märts 2021

Radius Grupi sidusettevõte Radius Linder OÜ pakub hüdrosilindrite tootmist vastavalt kliendi algandmetele või kliendi jooniste järgi.

Vaata rohkem