Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243620

CNC seadmete hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seadmete paigaldamine, seadistamine, hooldamine, remontimine ja klientide koolitamine.

Ootused kandidaadile

- tehniline haridus;
- oskus lugeda ja mõista elektri- ning hüdraulikaskeeme;
- elementaarsed lukksepa oskused;
- eesti, vene ja inglise või saksa keele oskus kõnes ja kirjas;
- varasem kokkupuude hooldustööga ja üldised teadmised metallitööst;
- elementaarne arvutikasutamise oskus: Windows XP, MS Office, Adobe;
- B-kategooria juhiload;
- huvi ja tahe kõne all olevat tööd teha.

Kasuks tulevad:
- teadmised ja oskused CAD-CAM tarkvaraga töötamisel;
- soome keele oskus;
- elektriku kvalifikatsioon;
- teadmised automaatikast.

Ettevõte pakub

- mitmekesist ja arendavat tööd;
- vaheldusrikast töökeskkonda;
- meeldivat töökollektiivi;
- töötulemustelele ja oskustele väärilist tasu;
- täiendkoolitusi Eestis ja valmistajatehastes.

Tööpakkumise number
#243620

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. november 2011
Kuulutus sisestati:
4. november 2011

OÜ Nordcity Center on 2002. aastal tegevust alustanud kiiresti arenev ettevõtte, mis tegeleb metallitöötlusseadmete maaletoomise ja müügiga. Müüdud
seadmetele teostame ka seadmete paigaldust, hooldust ja koolitust. Seoses töömahtude järsu kasvuga vajame oma meeskonda uusi töötajaid

Vaata rohkem