Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323186

CNC portaal-freesimiskeskuse operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suuremõõtmeliste masinaehituslike konstruktsioonide töötlemine portaal-freesimiskeskusel
Pingi parameetrid:
- Heidenhain iTNC530 juhtimisüsteem
- töölaua mõõdud 3x8m
- liikuva portaaliga, statsionaarselt kinnitatud lauaga
- töötlemine 5-est küljest (freesimine, puurimine, keermestamine, hõõritsemine, faasimine)

Ootused kandidaadile

Tehniline haridus mehaanika vallas
Töökogemus CNC-freespinkidel
Valmisolek välislähetuseks - väljaõpe meie emafirmas Šveitsis 4-6 kuud
Inglise keele oskus suhtlustasandil
Kohusetundlikkus, täpsus, rutiinitaluvus, lojaalsus

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd uuel CNC portaal-freesimiskeskusel
Stabiilset tööd ja head töötasu
Koolitust emafirmas Šveitsis ning tootjapoolset seadme opereerimiskoolitust
Vajadusel elamispinda soodsatel tingimustel

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Betooni 4

Tööpakkumise number
#323186

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. november 2013
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2013

Rahvusvaheliselt tegev tootmisettevõte otsib seoses firma laienemise ja töömahu suurenemisega oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem