Värsked tööpakkumised

CNC plasmapingi ja lintsae operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504426

Tööpakkumise number

504426

Töö kirjeldus

Pakume täiskohaga tööd metalliettevõttes (Tartust 12km - Roiul) CNC plasmapingi ja lintsae operaatorile. Tööaeg E - R 8.00-17.00, sisaldab 1 tund lõunat ja 2 pausi.
Kasuks tuleb varasem erialane töökogemus ja oskus sõita kahveltõstukiga/külglaaduriga

Nõudmised kandidaadile

Hea füüsiline vorm, jooniste lugemisoskus, tehniline taip.

Firma pakub stabiilset ja motiveerivat sissetulekut, toredaid kolleege ja ühisüritusi.
Vajadusel täiendkoolitust ja transporti Tartu - Roiu - Tartu.
NB: Kui elad kaugemal ja huvitud tööst, leiame ka majutuse osas lahenduse!!!

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. november 2017
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1200 EUR kuus

OÜ Lumina Metall peamine tegevusala on mehhaaniline metallitöötlus.