Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319159

CNC pingioperaator

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd CNC metallitöötluspinkidel vastavalt joonistele ning esitatud tellimustöödele.
Sobiv töö ka naisterahvastele!

Ootused kandidaadile

Tehniline taip
Kohusetundlikkus
Töökus, täpsus, hoolsus
Korrektsus
Kasuks tuleb jooniste lugemise oskus, varasem metallitöö, CNC pingioperaatori kogemus

Stabiilset töökohta kaasaegses ning arenevas ettevõttes. Vajadusel väljaõpet kohapeal.
Töötasu katseajal sõltub kandidaadi olemasolevatest oskustest ja varasemast töökogemusest. Pärast katseaega tasustatakse tükitöö alusel.

Lisainfo

Töökoht asub AS Konesko Koeru mootoritehases. Töö vahetustega.

Tööpakkumise number
#319159

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
4. september 2013

AS Konesko on 1992.a eesti erakapitalil asutatud rahvusvaheline ettevõte, mille põhitegevusalaks on elektrimootorite ja elektrikomponentide valmistamine ning masinaehituslik allhanketöö.

Vaata rohkem