Värsked tööpakkumised

CNC-pingi operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 456583

Tööpakkumise number

456583

Töö kirjeldus

Pakume oma ettevõttes tööd lehtmetalli painutuspingi operaatorile. Operaatori tööülesandeks on lehtmetallist väljalõigatud detailide painutamine ning valmivate detailide kvaliteedikontroll.
Töö toimub kahes vahetuses.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
• varasemat töökogemust CNC pinkidega või vastavat haridust
• vene keele oskust
• jooniste lugemisoskust
• kohusetunnet ja kõrget kvaliteeti oma töös

Ettevõte pakub

• erialast tööd arenevas ja edukas ettevõttes
• häid ja stabiilseid töötingimusi
• huvitavat ja mitmekülgset tööd
• töötulemustele vastavat korralikku palka

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2017
Brutopalk:
Alates 1100 EUR kuus

Toci on 2006. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev tootmisettevõte, mille käive on hoogsalt kasvanud ja on sel aastal juba üle 5 miljoni euro. Meie ettevõttes töötab üle 50 inimese.

Toci on rahvusvahelistel turgudel kliendi vajadustest lähtuvaid terviklahendusi pakkuv tootmisettevõte. Valmistame igakuiselt Eesti ja Skandinaavia turule üle 200 tonni erinevaid pool- ning valmistooteid. Meie igapäevatööks on metsatöömasinate, tööstusseadmete, merenavigatsioonitoodete, ehituskonstruktsioonide jne toodete valmistamine.