Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733705

Cnc-pingi operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks ülesandeks on: töö CNC-freespingiga, valgusreklaamide koostamine, töötlusjooniste lugemine, pinkide seadistamine, programmide tegemine, detailide valmistamine vastavalt joonisele, kvaliteedi kontroll. Töö on hooajaliselt vahetustega.

Ootused kandidaadile

  • tehniline taiplikkus ja täpsus

  • varasem töökogemus CNC-freespingil

  • oskus lugeda ja mõista tehnilist dokumentatsiooni

  • arvuti kasutamise oskus

  • täpne, töökas ja korrektne oma tööülesannete täitmisel

  • oskus töötada iseseisvalt

  • soov õppida ja areneda koos ettevõttega

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja turvalist töösuhet

  • kaasaegseid töö- ja ohutusvahendeid

  • huvitavat ja mitmekesist tööd

Tööpakkumise number
#733705