Värsked tööpakkumised

CNC-pingi operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361142

Tööpakkumise number

361142

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda CNC comagraf pingi operaatorit.
Tööpingi seadistamine,programeerimine,failide ettevalmistamine
Toodangu kvaliteedi kontroll
Vajadusel ka muude tootmistööde valmistamine ja paigaldamine
Masinate korrashoid, hooldamine ja puhastamine

Nõudmised kandidaadile

arvuti kasutamise oskus
soovitavalt kogemus CNC pingil
tööjooniste lugemise oskus
kohusetundlikus ja täpsus
koostöövalmidus
tõsine töösse suhtumine
vastutustundlikkus
hea pingetaluvus
tehniline taip
hea eesti ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

püsivat töösuhet
meeldivat töökollektiivi
vastutusrikast ja mitmekülgset tööd
kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
tulemusele vastavat palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2014
Kuulutus sisestati:
3. november 2014

Arle Reklaam alustas tegevust 2001.aastal.
Omame üle 10 aastast kogemust reklaamifirmana.
Oleme spetsialiseerunud visuaalse reklaami tootmisele ning pakume ka nimetatud toodetele hooldust ja paigaldust.
Meie pakutavate teenuste hulka kuuluvad ka paljud teised reklaami valdkonda kuuluvad tooted. Kvaliteedi märgiks on meie toodete pidev eksport Soome, Rootsi, Venemaale. Samuti nende ning paljude Eesti suur- ja väikeklientide rahulolu ja positiivne tagasiside. Arle Reklaam omab valgusreklaamide valmistamiseks kogu vajaminevat tehnoloogiat.

Meie käsutuses on CNC pink- mahuliste tähtede valmistamiseks, freesimiseks jpm. tööde teostamiseks.
Digitaaltrükk ja fotoprint.
Samuti teeme ise valguskaste, erinevaid metallraame, konstruktsioone, riiuleid.
Teostame erinevate sõidukite kleepimisi jne.
Meie tööka kollektiivi ridades on ka kujundaja, kelle abiga saame luua just teie jaoks sobiva lahenduse.
Arle Reklaam põhineb 100 % Eesti kapitalil.