Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #303768

CNC pingi operaator - reklaamide valmistaja, paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda CNC comagraf pingi operaatorit.
Peamised tööülesanded:

  • Tööpingi seadistamine, programmeerimine, failide ettevalmistamine.
  • Toodangu kvaliteedi kontroll.
  • Vajadusel ka muude tootmistööde valmistamine ja paigladamine.
  • Masinate korrasoid, hooldamine ja puhastamine.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

  • arvuti kasutamise oskus
  • soovitavalt kogemus CNC pingil
  • tööjooniste lugemise oskus
  • kohusetundlikkus ja täpsus
  • koostöövalmidus
  • tõsine töössesuhtumine
  • vastutustundlikkus
  • hea pingetaluvus
  • tehniline taip
  • hea eesti ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • püsivat töösuhet
  • meeldivat töökollektiivi
  • vastutusrikast ja mitmekülgset tööd
  • kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
  • tulemustele vastavat palka

Tööpakkumise number
#303768

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2013

CVKeskus.ee klient

Arle Reklaam alustas tegevust 2001.aastal.
Omame üle 10 aastast kogemust reklaamifirmana.
Oleme spetsialiseerunud visuaalse reklaami tootmisele ning pakume ka nimetatud toodetele hooldust ja paigaldust.

Vaata rohkem